Ankara 60 günlük hava durumu. 18 Nisan, Cumartesi günü Çanakkale Saatlik Detayli Rüzgar Tahminleri ve Hava Durumu

Ankara 15 Günlük Hava Durumu Tahmini Raporu, Haftalık Ankara Havası

ankara 60 günlük hava durumu

Bunların yanında daha fazla ayrıntının yer aldığı saatlik hava durumunu da inceleyebilirsiniz. Meteoroloji hava durumu tahminlerinde son 4 günün tahminleri saatlik olarak raporlanır. Her Hakkı Saklıdır © 2020 - - - - - - -. Her Hakkı Saklıdır © 2020 adana hava durumu için sunulan veriler, sadece tahmin amaçlıdır. Ayrıca Ankara için önemli hava uyarıları veya ani yağış, fırtına gibi olayları sayfanın üst kısmında uyarı ikonu ile siz ziyaretçilerimizi bilgilendiriyoruz. . Önemli şehirlerimizin hava durumu için sitemizi takip edebilirsiniz.

Next

Ankara için anlık hava durumu, saatlik ve 5 günlük hava tahmini

ankara 60 günlük hava durumu

Hava tahmin raporlarının güncellenmesi 40 dakika arayla yapılır. Yıllık ortalama yağış oranları yine bölgelere göre farklılık gösterir. Havadaki nem oranını veren farklı bir ölçü birimidir. Deneyimi kişiselleştirmek, reklamları ve sosyal medya özelliklerini size daha iyi sunabilmemiz adına çerezler kullanmaktayız. Tuz gölü civarına düşen kar oranı diğer yerlere oranla çok daha azdır.

Next

İSTANBUL HAVA DURUMU 60 GÜNLÜK

ankara 60 günlük hava durumu

Hava Durumu Terimleri Çiy noktası: Bazen Çiğ noktası Dewpoint olarakta kullanılmaktadır. Bu toplanan bilgileri ve sitenin kullanımından gelen verileri birleştirmek iş ortaklarımızın inisiyatifindedir. Hava durumu ntv ankarada hava durumu meteoroloji Ankara Hava durumu Meteoroloji mgm Hava Durumu, Ankara hava durumu Hava Durumu Ankara Ankara Hava durumu 15 günlük, 15 günlük hava durumu ankara, Tahmini, Raporu. Ankara kış aylarında kar yağışını en erken gören illerimiz arasında yer alır. Hava Durumu tahminlerini haber almak için sayfalarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Next

Ankara Hava Durumu 30 Günlük

ankara 60 günlük hava durumu

Ankara ilinin kış ayları sert ve soğuk geçerken, yaz aylarında gündüz hava çok sıcak, gece ise daha serindir. Bilgilerimiz 20 dakikada bir güncellenmektedir. İlk 4 gün için sitemizde saatlik hava durumu tahmini yer almaktadır. Koyu mavi çubuklar saatlik yağışını ve açık mavi az yağışını göstermektedir. Umduğunuz gibi bir hava olmasını diliyoruz. Düşük bulutlar ve sisin sıcaklıklarının yer sıcaklığından ayırt edilmesi zordur ve bu nedenle hatalı olabilir. Ankara 15 Günlük Hava Durumu Tahmini Raporu, Haftalık Ankara Havası » Ankara için güncel 15 günlük hava durumu tahmini Ankara için 15 günlük detaylı hava durumu tahminlerini buradan öğrenebilirsiniz.

Next

İstanbul Hava Durumu 60 Günlük

ankara 60 günlük hava durumu

Bu bilgilerden oluşabilecek maddi ve manevi zararlardan denizdurumu. Ankara 15 günlük hava durumunun yanında 20günlük, 25 günlük, 30 günlük, 40 günlük, 45 günlük, 90 günlük hava durumu verilerine de ulaşabilirsiniz. Ankara için yağış oranları, rüzgar hızı ve yönü, çiğ noktası, nem oranı gibi diğer değerlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ankara ili için yarınki, 3 günlük, 5 günlük, haftalık, gelecek haftanın hava durumu ve 10 günlük tahminleri de bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Hissedilen hava sıcaklığı ise 9°C. Bir yıldız kar yağışı gösterir.

Next

Ankara için anlık hava durumu, saatlik ve 5 günlük hava tahmini

ankara 60 günlük hava durumu

Hava durumu 5 Günlük, 7 Günlük, 10 Günlük kısa dönem ile uzun dönem hava durumu 15 günlük, 20 Günlük, 30 günlük, 60 günlük ve 90 günlük tahminler şeklinde ziyaretçilerimize sunulmuştur. Konum işaretleyici Ankara üzerine yerleştirilir. Bulutlu 19°C 8°C Hava durumu 15 günlük En çok ziyaret edilen hava durumu illeri. Bu sebeple Ankarada hava durumu yerel farklılıklar gösterebilmektedir. Hava durumuyla ilgili uyarıları, tehlikeli durumları, ayrıntıları ve bilinmesi gerekenleri güncel bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Next