Grochowska bez wstydu. Shameless (2012)

Bez wstydu 2012 online

grochowska bez wstydu

Pracujesz zarówno z debiutantami, jak i takimi osobowościami, jak Agnieszka Holland, Andrzej Wajda, śp. W relacji poza planem najważniejszy jest dla mnie rodzaj świeżości i szczerości, bycia sobą. To sytuacja, w której bardzo dobrze się czuję - poniekąd… ideał pracy. Nie widzę powodu dla forsowania czegokolwiek. Bardzo mi to pomogło w budowaniu roli Anki.

Next

Bez wstydu

grochowska bez wstydu

Nie lubię i nie chcę fałszu dookoła siebie, sztuczności. Choć to niskobudżetowy projekt, pozwolił mi przyjrzeć się robieniu kina z innej perspektywy. We encourage you to leave comments regarding the Bez wstydu subtitles : is the translation good enough? Bardzo istotna była dla mnie jej książka, choć w filmie będzie dużo kreacji. Zbigniew Zapasiewicz… Pracując z Filipem Marczewskim nie miałam poczucia, że jest debiutantem. Nie chcę popaść w banał, ale było w nich coś wspaniałego.

Next

Bez wstydu

grochowska bez wstydu

Przełamywanie wstydu i lęku jest wpisane w ten zawód. Byłam ciekawa, gdzie niektóre sceny nas zaprowadzą. Poruszamy się po świecie stworzonym przez Andrzeja Wajdę. Kiedy po dłuższej nieobecności wraca do rodzinnego miasta i dowiaduje się, że Anka spotyka się z żonatym mężczyzną Maciej Marczewski , robi wszystko, żeby zniszczyć ten związek. Pierwsze spotkania z publicznością, w Polsce i w Karlowych Warach, przekonały mnie, iż widzowie są już na to gotowi i chcą o tym rozmawiać. Jeżeli nie znamy uwarunkowań, to nie mamy nic do powiedzenia. Zadawałam sobie pytanie: co zrobi Anka, co oznacza jej śmiech, czy nie skrywa jakiejś agresji, że może będzie niewyspana albo skacowana, może wyzywająca.

Next

Fragment filmu. Cz. 2

grochowska bez wstydu

Mieszkałam w Venice, kilka minut od plaży. Osiągnięcie tego stanu wymaga ogromnego zaufania do reżysera, który nad tym czuwa, i do aktorów, z którymi się gra. Tak, jak teraz to czuję, nie chciałabym zagrać kogoś, kogo nie jestem w stanie… nawet nie tyle obronić, co zrozumieć; kogoś, w kogo nie wierzę. Ważne, żeby być tu i teraz - a to samo w sobie jest wystarczająco trudne. Sprawiasz wrażenie osoby bardzo konkretnej, rzeczowej, zdecydowanej.

Next

Bez wstydu (2012) subtitles

grochowska bez wstydu

Trudniejsze jest przekroczenie granicy samokontroli. Ostatni raz razem na planie staliśmy prawie dziesięć lat temu. Uzyskałam rodzaj akceptacji, który bardzo pomógł mi w całej pracy. Skoro mówimy już o wstydzie - czy jako aktorka możesz sobie na niego pozwolić? Tak szybka ocena leży w naszej naturze. Nie ma tu miejsca na wyjaśnienia, wszystko pozostaje pod skórą. Nie bacząc na społeczne i moralne konsekwencje, chce udowodnić, że wart jest zakazanego uczucia. Ciekawa jestem, jak pani Danuta odnajdzie się w tym, co zrobiłam.

Next

Bez wstydu (2012)

grochowska bez wstydu

Chciałabyś spróbować swoich sił za oceanem? Pamiętam wyraz olbrzymiego zdziwienia na twarzach ekipy, gdy mówiłam, że przyjechałam z Polski, że nie mieszkam w Los Angeles. Anka w ogóle jest Twoim przeciwieństwem, nie tylko ze względu na fryzurę! Powiedziałaś w jednym z wywiadów, że jest zagadką. Nie mam poczucia, że poszłam gdzieś na jakiś kompromis, którego musiałabym się wstydzić, że robiłam coś wbrew sobie. Czasami sądzę, że dały mi o wiele więcej prywatnie, niż zawodowo. Nie jest tajemnicą ani odkryciem, że to ważna część naszej komunikacji. To, co mogłoby to odrzucenie uleczyć, przychodzi za późno. Nawet jeżeli nie pracujemy razem, to i tak bardzo nas to interesuje.

Next

BEZ WSTYDU

grochowska bez wstydu

Ciekawie jest grać kogoś, kto nie zawsze zachowuje się super. Wobec Los Angeles mam już sentyment, ale… to nie jest mój pomysł na życie i karierę. All you need to do is click on the appropriate link, download the free subtitles, and attach them to your video! A gdybyśmy tak spojrzeli na innych - w taki sposób, jak na siebie? Nie zawsze jest to możliwe, ale jeżeli tylko się uda, zaczyna iskrzyć, można wyjść poza to, co zostało zapisane w scenariuszu i kamera to zarejestruje… Wydaje mi się, że ten bezwstyd konieczny jest do ożywienia postaci? Jest tu miejsce na wiele odcieni, w tym na negatywność. Ważne i pomocne jest to szczególnie na początku i jest podporą przy całej niekonkretności tego zawodu, opartego na intuicji, emocjach, rzeczach, których nie da się, a wręcz nie powinno się nazywać. Pani Danuta nie uczestniczyła w procesie tworzenia filmu. Kostium i rekwizyt sprawiają, że aktor inaczej się porusza, gestykuluje. Nie uważam też, żeby zacieśnianie więzi było konieczne.

Next