Gry podobne do anno. Anno 1701, Anno 1701: Dawn of Discovery PC, NDS

Anno 1404, Dawn of Discovery, Anno: Create a New World PC, Wii, NDS

gry podobne do anno

Chodzi mi tu o gry typu: Anno 1404 , Supremme Comander , Twierdza. Settlers oferuje duży wybór unikalnych budynków podzielonych na kategorię wojskowe, gospodarcze, społecznie itd. W grze Anno Online nie grozi nam najazd innych graczy, sami też nikogo nie atakujemy — możemy się więc spokojnie skupić na rozwoju swojego miasta zarówno w sposób czysto darmowy jak i za pomocą Premium. Gracz musi wykazać się zmysłem taktycznym oraz ekonomicznym, aby maksymalnie wykorzystać dostępne surowce oraz możliwości mieszkańców. Ponadto olbrzymią rolę odgrywa ekologia.

Next

3 NAJLEPSZE DARMOWE GRY do CS:GO 👈

gry podobne do anno

Recenzja 15 kwietnia 2019, 12:00 Ekipie Blue Byte udało się stworzyć naprawdę sprawnie funkcjonujący model ekonomiczny, działający według przejrzystych zasad i umożliwiający harmonijny rozwój naszych włości. Komentując wyniki badania, Anna Larkina, starszy analityk treści internetowych. Można dążyć do zwrócenia na siebie ich uwagi, chociażby poprzez stawianie efektownych monumentów oraz dostarczanie im rozmaitych upominków. Przeniesienie akcji w przyszłość wymusiło również kompletne przemeblowanie systemu surowców. Odkrywając nowe tereny pozyskujemy surowce niezbędne do rozwoju miasta i walczymy z innymi graczami.

Next

Darmowe gry strategiczne

gry podobne do anno

Kluczem do sukcesu jest dbanie o stały rozwój kolonii, dzięki czemu z czasem przekształcają się one z niewielkich wiosek w tętniące życiem metropolie. Gracz wciela się w zarządce i odkrywcę, podejmując ważne decyzję mające wpływ na losy królestwa. Zaowocowało to kolejnym częściami serii: Anno 1701 2006 , Anno 1404 2009 oraz Anno 2070 2011 , a także dodatkami do nich — Anno 1701: Klątwa Smoka i Anno 1404: Wenecja. Gdy już otrząśniecie się z zachwytu nad tym, jak gra wygląda, może być Wam trudno z akceptacją tego, co sobą prezentuje. Pozostałe Premiera gry zbiegła się z dwudziestymi urodzinami serii zapoczątkowanej w 1998 roku przez. Strategie osadzone w przyszłości, z futurystycznymi maszynami itp po prostu do mnie nie przemawiają.

Next

Darmowe gry strategiczne

gry podobne do anno

Obecnie jednak marka należy do koncernu Ubisoft, a jej rozwojem zajmowało się studio Related Designs, a następnie Blue Byte. Strategiczne 20 maja 2009 Czwarta pełnoprawna odsłona popularnego cyklu strategii ekonomicznych, zapoczątkowanych w 1998 roku. Na nastroje społeczne da się przy tym wpływać, chociażby manipulując przekazem wydawanej w mieście gazety. Ta sama ekipa zajęła się również Anno 2070, choć tym razem pomagali im również ludzie z Blue Byte, czyli twórcy serii Settlers. Zaspokajanie potrzeb poddanych jest właściwie łatwe, ale osiągnięcie najwyższego poziomu rozwoju, czyli zbudowanie metropolii, jest sporym wyzwaniem, wymagającym zaprzężenia do pracy kilku kolonii.

Next

Anno 2070 PC

gry podobne do anno

Autorzy poświęcili bardzo wiele czasu na dopieszczenie nowego rozwiązania, nic więc dziwnego, że grafika sprawia wrażenie niezwykle dopracowanej, przy czym oko zawiesimy nie tylko na pięknych żaglowcach czy miejskiej infrastrukturze, ale także na przedstawicielach dzikiej fauny i flory. Piąta część serii po raz pierwszy w historii przenosi graczy w przyszłość, do tytułowego roku 2070, kiedy to zmiany klimatyczne na Ziemi spowodowały drastyczne podniesienie się poziomu wód, zmuszając ludzi do poszukiwania nowych, wyżej położonych terenów. Recenzja 24 listopada 2011, 12:17 Od czasu edycji 1701 seria zawsze oferowała wspaniałą oprawę graficzną. Gracz wciela się we władcę, a jego głównym celem jest zbudowanie bogatej kolonii w niegościnnym terenie. W przypadku prawidłowych odpowiedzi decydował czas: wygrywał ten, kto najszybciej wskazał właściwą. Rzeczą, którą do tej pory nie występowała w serii Anno jest to, że gracze będą mieli możliwość tworzenia własnych społeczności i działać w kooperacji na rzecz wzniosłych celów i realizacji misji nieosiągalnych dla jednego gracza.

Next

Gry Podobne Do: Gry podobne do Plemion

gry podobne do anno

Orient otrzymał kilka własnych produktów wiele z nich pojawiało się w poprzednich częściach , budowli i poziomów cywilizacyjnych, ciekawie uzupełniających występującą w grze kulturę europejską. Pojawiły się też 3 odmienne frakcje, różniące się głównie drzewkiem rozwoju. Wśród całej masy pomniejszych nowości, wyróżnić należy głównie pojawiający się po raz pierwszy w historii serii tryb sandboksowy, pozwalający na swobodną zabawę bez ograniczeń fabularnych. Większość odsłon serii oferuje kilka trybów rozrywki — single player i multiplayer, czy to w kooperacji, czy w rywalizacji. Zapewnia wrażenie ciągłości w kampanii, ponieważ Arkę można ulepszać oraz załadowywać surowcami i wszystko to nie znika z poziomu na poziom. Wraz ze wzniesieniem stoczni, uzyskujemy dostęp do floty statków i możliwość ekspansji na inne lądy. Zmagania prowadzone są teraz na bardziej obszernych planszach, dając graczowi większe pole do działania.

Next