Kadın son bölüm 46. Yeliz Öldü!

Bahar, Sarp'a kızıyor..

kadın son bölüm 46

Bahar Yeliz'in ısrarları nedeniyle telefonda gördüğü mesajların tarihlerine bakar ve hayata geçirir. Onu da gereksiz uzatıp saçmalamazlar umarım. Şirin'in kıskançlıkları Bahar'a oldukça zor zamanlar yaşatmaktadır. Ancak, bu yıl bir değişiklik oldu ve aranın, kanalların aldığı ortak bir kararla 3 haftaya uzatıldığı öğrenildi. Bana göre bir insan, attığı her adımı gelecek boyutunu da hesaba katarak değerlendirmeli ve ona göre hareket etmeli.

Next

Kadın 46. Bölüm Özeti

kadın son bölüm 46

Bölüm Özeti ve Konusu Pırıl Suat'ın evinde Julide ile karşılaşınca şaşkınlıktan ne yapacağını bir türlü çözemez. Sarp'ın bunaltıcı sorularından sıkılan Baharçok büyük tepki verir. Bölüm Özeti ve Konusu Alp'in büyük uğraşlar sonucunda levent'i bulması işleri iyice kötüleştirir. Sarp'ın canını yakmak isteyen Nezir ise elinde tuttuğu birinin canına yakmaya hazırlanmaktadır. Fotoğraf çekmek, dünyanın her yerinden müzik albümleri toplamak meraklı olduğu konulardır.

Next

Bahar, Sarp'a kızıyor..

kadın son bölüm 46

Şirin, annesi Hatice'nin Sarp'tan aldığı paraları babası Enver'e söylemesiyle evde yine kıyamet kopar. Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Özeti 19 Mart 2019 Salı Dağ evinden korumaları çeken Suat'tan hesap soran Pırıl dağ evine gideceği sırada Pırıl evde Nezir'i görünce büyük bir panik yaşar. Yaşanan her şey için Şirin'i suçlamaya başlayan Hatice Şirin'in Bahar'a ilik vermesini ister. Şirin'in davranışlarını iyi niyetle karşılayan Hatice Enver'den Sarp'ın telefonuna ulaşmaya çalışır. Bölüm Özeti ve Konusu Hatice'nin Bahar ve çocuklarını eve almaması üzerine Bahar büyük bir üzüntü yaşar. Arif'in Sarp'a sana karşı artık hiç birşey hissetmiyor boynunda bile hala benim aldığım o kolyeyi takıyor sözleri Sarp'ı oldukça kızdırıyor.

Next

Kadın dizisi 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 46. yeni bölüm fragmanında Bahar'a büyük şok!

kadın son bölüm 46

Jale'nin eski sevgilisi ortaya çıkması üzerine Musa düşüncelidir. Bahar'ın Sarp'a nasıl özlemle sarıldığını gören Arif'in ise tabiri caizse başından aşağı kaynar sular dökülür. Bir tesadüf sonucunda Bahar'ın Sarp'la ilgili öğrendiği şey kafasını oldukça karıştıracak. Bölüm Final - 6 minutes, 6 seconds - Go to channel - Kadın - 4. Pırıl'ın da çocuklarının kaçırılmasında parmağı olduğunu anlayan Bahar ona büyük bir ders vermek için harekete geçer. Tüm yaşananlardan sonra Bahar'dan bir şey saklamamak için kendine bir söz veren Enver Sarp ile görüşmek için her şeyi yapar.

Next

Kadın 47. bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 46. bölüm özeti

kadın son bölüm 46

Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Özeti 2 Nisan 2019 Salı Kardeşinin avukatlığını yaptığını öğrenen Arif büyük bir şaşkınlık içerisindedir. Tüm yaşananlardan sonra Enver Şirin ve Hatice ile ilgili bilgileri Bahar'la paylaşacak mı? Bahar'ı çok iyi tanıdığını düşünen Bahar'ın her şeye rağmen birlikte kalmak istemesine anlam verememektedir. Şirin'in telefonundaki fotoğrafları sildirmek için Enver'in evine gelen Sarp fotoğrafların yok olduğunu öğrendiğinde çok sevinir. Jale bu süreçte Bahar' için bir başka ilik aramaya devam eder. Şirin'in yalanlarından oldukça sıkılan Enver ise Hikmet'ten duyduklarından sonra Şirin'e olan öfkesi bir türlü dinmemektedir. Bahar yeni bulduğu iş için sevinse de çocuklarına daha az zaman ayıracağı için bir o kadar da huzursuzdur. Bahar'ın hastalığının belirtileri giderek dikkatleri çekmektedir.

Next

Kadın 46. bölüm izle

kadın son bölüm 46

Nisan ve Doruk'un Bahar'a onu aradıklarını söylemesi sonrasında Şirin henüz neler olduğunun farkına varmamıştır. Bahar olup bitene anlam veremez Enver'i arar ve Hatice'ye ulaşmaya çalışır. Şirin'in kendilerine yaptığı bunca kötülükten sonra ona karşı olan kin ve nefreti her geçen gün dahada fazla artmıştır. In order to protect Şirin's mental well-being, Hatice turns her back to Bahar, who actually needs her very much. Bahar'a ilik vermesi için Şirin'eyalvaran Sarp, pazarlık için odadan herkesi dışarı çıkarır.

Next