Kumköy beach side. ohmy.disneylatino.com

Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa

kumköy beach side

My sme 3 izby menili za poplatok! Our family rooms have 27 m2 area with street and garden view and a bunk bed section separated by a separator. Strava Strava bola super, ranajky i vecere bohate, od morskych jednohubiek, salatov, ovocia, teplych jedal, roznych specialit, toriet, kolacikov , naozaj vela na vyber. Ellátás Ultra all inclusive ellátás, mely 07:00-21:30 között vehető igénybe és az alábbi szolgáltatásokat tartalmazza: reggeli, késői reggeli, ebéd, vacsora a központi étteremben svédasztalos rendszerben, napközben snack, fagylalt meghatározott időszakokban , délutáni tea, kávé, sütemény, éjjeli snack 22:30-07:00. Aby ostatni, narocnejsi dovolenkujuci predisli rozcarovaniu, rozhodli sme sa pre recenziu. Hotel je starší,no bol nedávno rekonštruovaný.

Next

Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel & Spa. Side, Turkey

kumköy beach side

A szórakozásról animációs és sport programok gondoskodnak. At our hotel which has been serving for 12 months, our friendly staff are waiting for you to spread the peace, comfort and happiness to your entire holiday and to offer you better. Nikdy sa nam nestalo, že by sme chceli odísť z dovolenky skor domov. Dcéra tam oslávila svoje narodeniny, hotel sa postaral o prekvapenie v podobe krásnej torty. Eğlenmek istediğinizde neşenize neşe katacak müzik, dans, canlı şovlar ve özel aktiviteler, tatilinizin gülücük ve kahkahalarla dolu anlarını oluşturacak. Hotel nesľubuje v hlavnej sezóne žiadne predĺženie izby. Each room is equipped with a private bathroom.

Next

Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel & Spa. Side, Turkey

kumköy beach side

Ubytovanie Spokojenost , ubytování s balkonem s výhledem na ulici , v noci příjemná podívaná na osvětlené městečko. Antalya Airport is 37 mi away. Strava Strava je na 70% stále rovnaká, zvyšok sú tematické obmeny. Free WiFi is available in all rooms and all hotel areas. Strava Strava vynikající - kuchaři i cukráři opět překvapili! Dosť obmedzený ukladací priestor keď ste na izbe traja. Kazdy den doplnali na izbu i napoje, co v tych horucavach je super, ze nato nemusite mysliet a pytat si to. Služby hotela Sluzby su tazko schizofrenicke.

Next

Kumköy Resort Beach Hotel & SPA

kumköy beach side

Jako důkaz svědčí, že jsme výše jmenovanou lokalitu i konkrétní hotel navštívili již po čtvrté. Cena za de luxe na to čo v tej izbe je trochu nadnesená. Located on the ground floor with direct pool access, our Lake House Ground Deluxe Family Rooms have 44 m2 area and consists of 2 bedrooms with connecting door. Program a hudba prevažne nemecká. Welcome to heaven where you will enjoy the harmony with the most beautiful shades of green and blue.

Next

Türkei Kumköy : Side 2015

kumköy beach side

The memories you have lived here will turn into a smile on your face years later. Boli tam aj slovenski animatori ale ze manazment hotela im zakazal chodit s detmi sa kupat atd. Ubytovanie Chceli sme izbu s výhľadom na more a mali sme ju bez akéhokoľvek uplácania, tak ako je to v niektorých destináciách zaužívané. V hoteli sme boli druhýkrát, ale musím konštatovať, že služby sa zhoršili nedostatočne upratovanie, na izbách chýbali plážové tašky a papuče, nedoplnali hygienické potreby,. Pre nas toto nie je hotel pre rodiny s detmi. Nápoje všetky možné aj nemožné, Nachos, popcorn a oriešky na kvanta. A napernyők, napágyak, matracok a medencénél és a tengerparton térítésmentesen állnak rendelkezésre.

Next

Sunis Kumkoy Beach Resort Hotel & Spa in Side

kumköy beach side

Ubytovanie - ubytovaný sme boli v rodinnej izbe, priestranná, čistá škoda len, že bola blízko výťahu. V hoteli vládne pohoda a ochota personálu splniť vaše želanie. You can discover traditional Turkish cuisine, seafood and a variety of international tastes including Asian and Mexican dishes at the à la carte restaurants of Sunis. Matrace sú pekne vyležané, dieru vidieť z diaľky. Sunis Kumkoy Beach Resort offers free Wi-Fi throughout. Uvažovala som o pedikúre ale mala som pochybnosti o sterilite, takže nie.

Next

Sunis Kumköy Beach Resort Hotel & Spa

kumköy beach side

Večerné animácie také ako všade,páčil sa nám kúzelník no ostatné nič moc. Zo 120min programu bolo asi 30min presunov a čakani, na záver vás miestna zamestnávateľka zhodnotí a navrhne vám procedúry do konca pobytu. We will bring you unique taste journeys with Turkish and international cuisine and dishes that appeal to all tastes. Postelné obliečky mi vonali no menili nám ich len 2x. Our Handicapped rooms have 27 m2 area with street and garden view. Pláž je pozvoľná, čo využívajú deti a hrajú sa pri brehu. Pláž Pláž obrovská, lehátiek kopec, nestalo sa že by sme nenašli voľné.

Next