Night club słubice. Night Club

Night Club MM

night club słubice

Chcesz podziwiać taniec profesjonalnych poledancerek i w niecodzienny sposób odpocząć po pracy — przyjdź do naszego klubu go-go. Oprócz tego, że Anabell jest night clubem, to również działamy jako hotel. Dyskretny night club i hotel Ten lokal nie jest taki jak inne kluby nocne. Chętnie zaprezentujemy wszystkie dostępne warianty, a w Twojej gestii będzie wybór tego, co najbardziej Ci odpowiada. Gwarantujemy, że w Słubicach nie znajdziesz lepszego lokalu na wieczór kawalerski. W marcu oddajemy do użytku bardzo przestronny Vip-room wraz z dodatkowymi przynależącymi do niego pokojami oraz z jacuzzi. Możesz strzelić sobie szybką whisky, ale też zamówić każdy inny alkohol czy napój, jaki tylko chcesz.

Next

Night Club MM Słubice

night club słubice

Nowoczesne, stylowe wnętrze oraz nastrojowa muzyka i oświetlenie wprawią Cię we wspaniały nastrój …. Modern, stylish design, as well as atmospheric music and the lights will put you in a good mood. W naszym hotelu masz pewność, że nikt nie zaburzy Twojego spokoju. Lassen Sie uns Ihre Gesundheit respektieren, wenn Sie sich nicht dazu bereit fühlen, Fieber und Husten haben - verschieben Sie Ihren Besuch auf einen anderen. Samochód zaś możesz bezpiecznie zostawić na darmowym i monitorowanym parkingu. To tutaj wypijesz wytrawnego drinka i będziesz mógł zupełnie zapomnieć o tym, co zostaje za drzwiami lokalu. There are six rooms where, of course not alone, you can enjoy alcohol and sweet snacks.

Next

Night Club MM Słubice

night club słubice

If you book the room for at least 5 people, we have a special offer for you: 20% off discount coupon for a given day for one bottle of alcohol chosen by you. Przyjdź do nas i sam sprawdź, jak wyglądają nasze wnętrza, a przede wszystkim — jak zdolne są tancerki, wykonujące różne akrobacje na rurze. Na Naszych gości przez całą dobę czekają piękne i zmysłowe kobiety, a w godzinach nocnych aż do rana, rozbrzmiewająca muzyką sala zapełnia się dodatkowo tancerkami go-go, które zagwarantują niezapomniane wrażenia. Nad Państwa bezpieczeństwem czuwać będzie profesjonalna ochrona. Gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm obsługi, doskonałą atmosferę, bogato zaopatrzony bar w wyśmienity alkohol, a także pełną dyskrecję. Zapewniamy, że w naszym mieście nie znajdziesz lepszego miejsca na wypad z kolegami, gdzie z baru możesz korzystać przez 24h, a piękne dziewczyny rozgrzewają nawet najtwardsze męskie serca.

Next

Klub nocny z hotelem, night club, bar 24h, klub go go, wieczór kawalerski, taniec na rurze Słubice

night club słubice

Wieczór kawalerski w naszym klubie go-go Anabell to też idealne miejsce na różne imprezy. Wir beachten alle Vorsichtsmaßnah men und Hygienevorschri ften. Zapewniamy komfortowo wyposażone pokoje dla 1 lub 2 osób, duże łóżka z lustrami nad nimi, a także obszerne wanny, w których kąpiel będzie najwyższą przyjemnością. Fully stocked bar is waiting for you. Będziesz mógł podziwiać, jak specjalnie dla Ciebie tańczą na rurze.

Next

Night Club MM Słubice

night club słubice

Znajdziesz tu najatrakcyjniejsze kobiety, które oczarują Cię swoimi wdziękami. Wir nehmen diese Situation ernst und wundern uns daher nicht, dass sich jeder Kunde nach seinem Besuch an die Hygiene anpassen muss. Atrakcji naturalnie jest znacznie więcej - wystarczy tylko skontaktować się z naszą obsługą. Wystrój natomiast buduje poczucie dyskrecji i kameralności. Posiadamy sześć pokoi w których, oczywiście nie samotnie można degustować się podanym alkoholem i słodką przekąską. Of course, delicious, colourful and strong cocktails : Waitresses will sort it out for you and will help you to choose the right one for your mood and taste. .

Next

Night Club MM

night club słubice

Oczywiście pysznych, kolorowych i mocnych trunków : Tym zajmą się dla Was kelnerki, które pomogą dopasować drinka do nastroju i gustu klienta. Jesteśmy clubem, który działa 24h, więc jeszcze przed samą imprezą możesz zapoznać się z lokalem. Drink bar gwarantuje najlepsze alkohole, jakie tylko możesz sobie zamarzyć. Beautiful and sensual ladies are waiting for you 24 hours, moreover, at night and until dusk, the floor, livened up with music, is filled with go-go dancers who will guaranty unforgettable experiences. Przygotowaliśmy również dla Naszych gości monitorowany parking, na którym po udanej zabawie można pozostawić samochód, oczywiście bez dodatkowych opłat. Anabell - klub nocny z hotelem w Słubicach Witaj w miejscu, w którym możesz odprężyć się w towarzystwie najpiękniejszych kobiet w Słubicach.

Next

Klub nocny z hotelem, night club, bar 24h, klub go go, wieczór kawalerski, taniec na rurze Słubice

night club słubice

Oferujemy jako jedyni w okolicy możliwość bezpłatnej rezerwacji oddzielnej dużej sali na 'imprezy zamknięte'. Czy w końcu jest lepszy sposób na to, by uczcić to małe, ale wyjątkowe męskie święto, jak nie w gronie najlepszych kumpli, przy dobrym alkoholu i oglądając rozgrzane ciała pięknych kobiet? Prowadzony przez nas night club gwarantuje każdemu z panów niesamowite przeżycia erotyczne. Czeka na Was w pełni wyposażony drink-bar. Klub nocny Anabell działa od 1997 roku, dając wielu mężczyznom możliwość podziwiania tańca na rurze wyjątkowo zdolnych i urodziwych poledancerek. Professional security will take care of your safety. Wybierz najlepszy klub nocny w Słubicach Jeśli więc szukasz miejsca na wypad z kolegami po pracy, wieczór kawalerski lub zależy Ci na night clubie z hotelem — Anabell jest najlepszą propozycją. .

Next