Ptt kargo takip. PTT Genel Müdürlüğü

PTT Kargo Takip Sorgulama Nasıl Yapılır? PTT Kargo Kargom Nerede ve Kargo Takip

ptt kargo takip

Her geçen gün yeni hizmetlerle ürün çeşitliliğini artıran firma müşterilerine aşağıdaki hizmetleri de sunmaktadır. Sitede bulunan içerikler firmaların kendi sitelerinden, müşteri ve bireysel tecrübelerden derlenmiştir. Güvenlik kodunuzun ptt kargo takip kodunuzla bir ilgisi yoktur. Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan gönderi sorgulama penceresine takip numaranızı yazmanız gerekmektedir. Yurtiçi kargo ile kargo takibini gerçekleştirmek için web sitesine erişmeniz gerekmektedir. Böylece kargo kendisine teslim edileceği zaman yerinde adresinde olabilir ve kargonun alıcı yerinde olmadığı için teslim edilememesi riski ortadan kalkar.

Next

PTT Kargo Takip Bilgileri, Şubeleri , Telefon Numarası, Şubeleri

ptt kargo takip

Adresten Alma Karşo şubesine gitmeye fırsatını yoksa, ya da sürekli kargo gönderen biriyseniz kargonuzun evinizden ya da iş yerinizden teslim alınmasını isteyebilirsiniz. Tam bir rezillik,bugün sabah baktım kargom gelmiş pttde, öğlen oldu gelmedi saat 4te gittim kargom nerde diye dağotımda dendi koştum eve geldim çocuklar evdeydi gelmemiş kargo saat 6ya kadar gelir ümidiyle camda bekledim gelmedi. Yurtiçi kargo web sitesine erişim için Sürat kargo ile kargo takip işlemi Kitapseç firmasının anlaşmalı olduğu kargo şirketlerinden bir diğeri ise Sürat kargodur. Aras kargo ile kargo takip işlemini gerçekleştirmeniz için web sitesine erişmeniz gerekmektedir. Bu ekrana yine aynı şekilde takip numaranızı ve görselde yer alan güvenlik kodunu girdikten sonra kargo bilgilerinize, detaylarına ve konumuna erişebilirsiniz.

Next

PTT Genel Müdürlüğü

ptt kargo takip

Kargo teslimatının ilçeye bağlı bir köye gerçekleştirilmesi durumunda teslim süresi bir haftayı bulabilmektedir. Farklı kargo şirketlerine verdiğiniz gönderilerinizi takip etmeyi çok kolay hâle getirdik. Bu numarayı aldığınızda hem alıcı olarak siz, hem de kargoyu gönderen kişi ya da kurum sayfamızdan yurtdışı kargo takip yapabilir. Bu sayede zaman ve enerjinizi boşa harcamadan kargolarınızı takip edin. Kargo Takibi İnternet sitesi, sunulan bilgileri güncelleme sıklığını kendisi belirlemektedir.

Next

Cihet No

ptt kargo takip

Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan online işlemler bölümüne tıkladığınızda, yapabileceğiniz işlemler arasında gönderi takibi de var. Ek olarak kurumsal takip, yurtdışı takip, fatura numarası ve web sipariş koduna göre takip seçenekleri ile de takip imkanlarını da bünyesinde barındırdığını öğrenmiş olmaktasınız. Birçok öğrencinin ilk uğrak yeri olan Kitapseç, bulunmayan fırsatlarıyla öğrenci dostu olduğunu kanıtlamıştır. Bunun için paketinizin gerçek değeri esas alınarak sisten bir beyan vermeniz istenir. Uzmanlarımız sorunun ortadan kalkması için size yardımcı olacakları gibi kargonuzun o an nerede olduğunun bilgisini de verebilirler. Kitapseç web sitesine erişim için Yurtiçi kargo ile kargo takip işlemi Kitapseç, yaptığınız kitap alışverişlerinde en hızlı şekilde teslimat süresi için kargo şirketleriyle anlaşmıştır. Bu kargo şirketi ile gönderinizi takip etmeniz için web sitesine ulaşmanız gerekmektedir.

Next

PTT Kargo Takip Ekranı Kargom Nerede?

ptt kargo takip

Kontrollü Teslim Özellikle alışveriş sitelerinin sıklıkla tercih ettiği bir yöntemdir. Türkiye'nin her köşesinde hizmet veren kargo firmalarından biri olmakla birlikte çoğu zaman fiyat avantajı sunması sebebiyle en çok tercih edilen kargo firmalarından biridir. Tahsil edilen para da göndericiye iletilir. Bu numarayı kargo makbuzunuzun üzerinde görebilirsiniz. Hatalı olduğunu düşündüğünüz bilgiler için sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Next

PTT Genel Müdürlüğü

ptt kargo takip

Uluslararası Kargo Takip Uluslararası denilince sadece gönderilen kargonun anlaşılmaması gerekir. Alma haberli kargo, özellikle hediye paketleri için can simidir gibi bir hizmettir. Ödeme şartlı kargolarınız karşı tarafa teslim edilirken sizin belirlediğiniz bir ücret karşılığında teslim edilir. Burada da ihtiyacınız olan tek bilgi kargo takip numaranız olacaktır. Ücretlendirmelerinde gönderinin ağırlığını veya desisini göz önünde bulundururlar. Buna göre kargoların sabah saat 08:30 ile akşam 17:00 arasına kargo gönderimi yapılması önem arz etmektedir. Kitapseç web sitesi üzerinden kargo takibinizi gerçekleştirmek için ilk olarak web sitesine ulaşmanız gerekmektedir.

Next