Radość gify ruchome. ▷ Sowy: obrazki ruchome, animowane gify i animacje ‐ 100% DARMO!

Lany Poniedziałek

radość gify ruchome

Lud idzie, idzie, śpiewa, śpiewa. Bo Chrystus tak dziwnie przemawia, tak długo, tak tkliwie, serdecznie, wzrok jakby na chwilę zatrzymał, że chciałbyś, by trwało to wiecznie. Przy kubeczku leżała psikawka, Lecz lepsza byłaby sadzawka. Mamy trzy możliwości: góra, środek, dół. Będzie pięknie, bo z tej wiosny Dobra gospodyni.

Next

Wielkanoc: Lany poniedziałek

radość gify ruchome

Krasnoludki wiadra niosą, myją ziemię ranną rosą. Grobowa cisza panuje dokoła nikt głośno nie mówi ani nie woła i nawet dzieci ucichły krzyki, wpatrzonych w na wietrze tańczące płomyki. Dyngus - śmigus, śmigus - dyngus, śmiej się, córko, śmiej się, synku; tak się śmieje wieki całe Wielkanocny Poniedziałek. Bo tutaj leżą ojcowie, matki, siostry i bracia i małe dziatki. Czy jest im lepiej u Twego boku, Po tym ostatnim ,w niebo podskoku? Przesyłam moc ciepłych pozdrowień i życzę słonecznego weekendu pachnącego wiosną.

Next

Święta Bożego Narodzenia: Animowane szopki

radość gify ruchome

Smętny wiatr smutno powiewa jesienne liście w alejach rozwiewa. Pozwól zrozumieć, czemu tak działasz? Jeszcze będziemy razem ta wiara trwać mi pozwala. Niczego więcej Mi tu nie trzeba Bądźcie zdrowi- Wasza Gwiazdeczka z Nieba. Idzie Jezus środkiem drogi Za nim wiernych ludzi tłum Dzieci sypią płatki kwiatów Aby po nich ,stąpać mógł Patrzy Jezus swoim wzrokiem, Zwiedza miasta ,zwiedza wsie, Tak strudzone moje nogi, Czy,odpocząć miałbym gdzie? Jeszcze barszczu chciała spróbować, A następnie po lesie galopować. Niedziela Za miastem na odludziu - rozpacz i Niedziela! Kto zachowuje Boże przykazania i stara się ich przestrzegać, ten kocha Boga… Najlepsze życzenia w dniu Pierwszej Komunii Świętej Ten dzień dziś najpiękniejszy, dla młodej duszy raj, gdy kwiaty wonne kwitną, gdy śpiewa cudny maj. Już nawet gniewać się na niego nie umiem, chociaż postępowania zupełnie nie rozumiem, chyba szkoda czasu-na dalsze rozmyślania, trzeba cieszyć się chwilą i drogą do pokonania. Chcę z kwiatami patrzeć w słońce, Z ciepłym wiatrem biec po łące, I uśmiechem witać każdy nowy dzień.

Next

Kwiaty

radość gify ruchome

Za obrośniętą lodem szybką Zimny ze śniegiem deszcz zacina. Dawno, przed wiekami niezwykłe zdarzenie Miało miejsce pod Rzymem, dokładnie w Bolsenie. Bo Bóg jest czasem Który żyje — przedwiecznie A my Tylko drobiną piasku W jego ręce. Lubię czekać lata skąpanego w kwiatach, gdy ciepły deszczyk gra, a ja z deszczem nucę tak: Życie to są chwile,chwile, tak ulotne jak motyle, a zegar daje znak, nie zatrzymasz go i tak. Święty strażnik, staruszek, już trochę głuchawy, pootwierał szeroko wrota owej bramy - by lepiej słyszeć granie z ziemskiego padołu.

Next

Wierszyki i gify na dobranoc: Gify i obrazki na dobranoc pary

radość gify ruchome

Szukasz darmowych animowanych gifów, ruchomych obrazków lub animacji? Tu spoczywają żony, mężowie i nasze babcie, nasi dziadkowie i nasze córki, nasi synowie i nasze ciotki, nasi wujkowie. Chodzi od wsi do miasteczka, Zagląda do chłopskich chat, A gdzie miłość jest i zgoda, Swoje serce oddać rad. Komunii opłatek biały, bielszy nad śniegi, lilie. A potem gdy sen i noc, spać pójdą pod ciepły koc, to zagrają im kołysankę grajkowie co wstali z rankiem. Wiosna jest wszak kobietą i kapryśna bywa czasami Dodaje natchnienia poetom podobnie jest z kobietami. Cztery lub pięć zdjęć wystarczy do tego, żeby zrobić świetny efekt. Miejmy poczucie tego spełnienia,że zdążyliśmy ze wszystkim na czas.

Next

CzasZadumyirefleksjimirusi: Gify i obrazki na Święto Zmarłych

radość gify ruchome

Ja Wam życzę, aby słońce dni szeptało Wam słoneczne, zapewniając smaki życia w złotoustnym swym pakiecie A rozgardiasz zieloności niech łagodzi kanty myśli, sypiąc błogość oraz czułość, wspomagając czas pomyślny. Posypały klomby, grządki i skończyły się porządki. Wbrew pozorom jednak obsługa klawiatury komputera jest nieskomplikowana. I już przyjścia nie odwlekaj, Nie potrafię dłużej czekać, A ty drogę zasypaną śniegiem masz. Zmienia się wygląd wagonu, ale podróż trwa nadal. Klikając na odpowiednie pole — aktywujemy — i kiedy pojawi się w nim kursor — wpisujemy tekst. Światła pamięci i miłości, nadziei, która w sercu płonie że w innym blasku się spotkamy, co stale lśni po tamtej stronie.

Next