Sentencje na dobry dzień. Dziesięć cytatów na dobry dzień

Wierszyki i SMS na dzień dobry

sentencje na dobry dzień

Dzisiaj witam Cię serdecznie Za dłoń chwytam i uściskam Jeszcze uśmiech trzy całuski I ciepełko czujesz w duszy No przytulę ociupinkę Teraz już masz mieć szczęśliwą minkę. Uśmiech odmładza, nikomu nigdy nie przeszkadza. Bukiet z kwiatów przyjmij, wstaw go do wazonu - lecz od kogo to masz nie mów nikomu. Radujesz me serce ogromnie, Że jesteś znów tutaj koło mnie. Wędrują do Ciebie myśli moje niesione wiatrem zabierając po drodze zapach moich perfum wsłuchaj się w jego szept on wszystko Ci powie zanuci Ci melodię przypomni o mnie Cale opakowanie uśmiechu.

Next

SMSy

sentencje na dobry dzień

Słowa otuchy nam dodają, gdy je nam znajomi z serca przesyłają. I żeby nigdzie nie było kłótni I żeby ludzie nie byli smutni Oby się wszyscy razem kochali By rękę zgody Sobie podali I żeby nigdzie nie było wojny I aby świat był cały spokojny. Ja tez Ci życzę takiego dnia, gdzie uśmiech wita i słonko trwa. I choć zabrakło nam wczoraj sił, słonka promyczek wciąż budzi nas radością życia, rozświetla czas, więc o poranku gdy wstaje, on rozweseli minę pochmurną swą. Nutki ciepła pod palcami rozszeptane marzeniami co pochylą się lekkością światłem pięknem życzliwością. Bo nawet ona jest wystawiana na próbę siły i odporności… Szczęście jak dziecko, w bólu się rodzi, gdy przyjdzie wiele krzywd wynagrodzi. Znaczenie ma nie tyle, co ludzie robią, ale co faktycznie zostaje zrobione.

Next

Wierszyki i SMS na dzień dobry

sentencje na dobry dzień

Chcę Ci wiersz podarować Chcę podarować słowa Jak pomarańcz soczyste, pachnące Podświetlone marzeniem Ozdobione westchnieniem Rozrzucone po wielkiej łące. Niech cały dzień minie Ci bez smutków. A gdy zapłaczę znów nad sobą, gdy mnie przygniecie kamień zdarzeń, to wtedy postaw mi przed oczy Oświęcim, Katyń i cmentarze. Zjadłabym je z Tobą, lecz na osobności, po spędzonej wspólnie z Tobą nocy. Jest taka Pora, Co Smutek niesie, Mówimy o niej To Szara Jesień. Gdy otworzysz oczka Swe Mocno w myślach przytul mnie! Lutnią z nadziei zagram nad ranem, rozświetlę miejsce, gdzie mieszka czułość, popatrz na szyby,dziś rozpłakane. Dziś się podzieli z Tobą Bo jesteś wspaniałą osobą! Otworzę nową stronę Będę tworzyć na niej.

Next

ohmy.disneylatino.com

sentencje na dobry dzień

Wiec me serce się raduje, gdy na profil swój zaglądam, czytam słowa cieple, mile i przyjaciół swych oglądam. Którędy Bym nie szła, zawsze tu wrócę. Właśnie niech będzie dobry, słoneczny,bez żadnych chmurek, kropelek deszczu, niech będzie radosny i miłosny. Oko me otwierasz co rano, i budzisz buzie zaspaną. Wyczaruję Ci uśmiech na twarzy jednym tylko.

Next

Cytaty na dobry dzień

sentencje na dobry dzień

Nie żałujmy więc czasu na przyjaźń - to droga do szczęścia, którego każdy z nas chciałby chociaż troszkę doświadczyć i tego z całego serca dziś życzę. A może troska nas przygniecie? Każdy dzień jest inny Coś w sobie nam zmienia, Wypełniając drogę Losu,przeznaczenia. Jak cudnie jest rano wywołać piękny uśmiech na Twojej twarzy powitać z radością dzień i czekać może się coś pięknego dziś wydarzy. A najlepszym sposobem jest — przynajmniej dla mnie — odpowiednia sentencja. Bogactwo uczuć tworzy człowieka, a życie jest kręte niczym rzeka, jak postępować by być lubianym, kochać i jednocześnie być kochanym.

Next

Myśli na dobry dzień

sentencje na dobry dzień

W dłoniach ziarna czasu niosę, bo Twa Postać jest mi Bliska. Szczęściem jest słowo przez Ciebie pisane, bo ciepło daje, a dzięki Tobie w sercu zostaje. A niebo otuli przejrzystym błękitem. Pędzę dalej-czas mnie goni, szybko uciekają chwile, ale wkrótce znowu zajrzę żeby Cię powitać mile. Pozdrowienia poukładam w kwiat, wyślę dziś Tobie ,daleko w świat.

Next

ohmy.disneylatino.com

sentencje na dobry dzień

Rozkwitasz nowym kwiatem z rana, Który tak wiele dla mnie znaczy, Tobie hołd składam Przyjacielu, Nie chcę by było już inaczej. Gdy kiedyś będę się użalać jaka to jestem nieszczęśliwa, to wtedy mi przypomnij Panie, że innym w życiu gorzej bywa. I czuję jak nas powoli oplata ta wirtualna nić. Nigdy nie jest za późno , By na stacji złych zdarzeń Złapać pociąg ostatni, i dojechać do marzeń. Zostałam rzucona przez moje życie zawodowe i poszłam na kurs ceramiki, który odbywał się zimą. Wiec ubieraj się i wstawaj, i do parku szybko ganiaj. I ciepłym otoczę oddechem obejmę szczerym uśmiechem, oczu mych dodam spojrzenie owinę złotym słońca promieniem.

Next

Cytaty na dzień dobry, czyli sentencje na dobry początek dnia

sentencje na dobry dzień

Choć na plecach nieraz czujesz Oddech zwątpienia. Jesteś jak promyk słońca w pochmurny dzień. Choć ciągle mieszkasz tak daleko — na łączach jesteś blisko tak! Każda życzliwie wyciągnięta ręka uśmiech na twarzy i w oczach zmęczonych drobny gest wdzięczności, to przecież tak mało, a tak wiele znaczy w szarej codzienności. Bo nie trzeba przecież wiele gdy wiesz że są przyjaciele, zza ekranu pozdrawiają ciepło w słowach zostawiają. Niech pozdrowień mych wiązanka W barwach tęczy kolorowej Dzisiaj i każdego ranka wciąż Cię wspiera dobrym słowem. A serduszko Twoje byłoby kamienne Gdyby nie przyjęło parę słów ode mnie. Jesień Rozwija Się Wokoło Patrzy Na Ciebie Wesoło Więc Smutek Usuń W Cień I Miej Cudowny Dzień.

Next