Silvana heißenberg. Actress Silvana Heißenberg: Banned From TV Stations RTL, Sat 1 & Public Channels for Critizising Merkel

Sensationeller Brief der nun arbeitslosen Schauspielerin Silvana Heißenberg an Merkel: sind die verachtenswerteste und kriminellste Bundeskanzlerin, die das Deutsche Volk je erdulden

silvana heißenberg

Indové z Mittalu v Ostravě nechávají studovat své děti na základních škole s anglickou výukou. You takes these criminal foreigners under your defence. Krome toho stejne ohrozuje i budoucnost celé Evropy, zejm západní. Jako dělnická partaj vůbec neexistuje,jde jim jen o koryta. Für meine Vorträge bei Parteien nehme ich prinzipiell kein Honorar: niemand soll mir nachsagen, dass ich im Dienste einer Partei stehe.

Next

Actress Silvana Heißenberg: Banned From TV Stations RTL, Sat 1 & Public Channels for Critizising Merkel

silvana heißenberg

Definitivně skončila nezávislost České televize, to málo, co z ní zbývalo. Romové jsou jediní, kdo mají zdravotní péči zdarma. Poverty among our elders and children is higher than ever. You split society into factions and destroyed entire families. Nejtalentovanější Romka Věra Bílá má naštěstí jediné dítě, přesto kriminálníka, její muž je rovněž kriminálník, promarnila všechny šance, které v našem státě nikdo jiný nedostal, je závislá na automatech a všichni tři berou soc.

Next

Nová republika: Herečka Silvana Heißenberg píše Merkelové

silvana heißenberg

Je nejvyšší čas, aby Sorosovi nadace a podobné těm jeho, byly u nás zakázány, neboť a jemu podobní, ve světě záměrně vytváří rozbroje, které končí krvavými bratrovražednými válkami. No víc zpupnějši vyjádřeni už neni třeba. For the future, I only want one thing: that you and your entire entourage be brought before a court of justice for all the law violations and you and your cohorts go to prison for at least for life. If you want respect and a conscience, you would be responsible for your crimes in court. Anonymní Proto nemuze krysa jeste resignovat musi skodit a podvracet az svoje ukoly splni.

Next

Sensationeller Brief der nun arbeitslosen Schauspielerin Silvana Heißenberg an Merkel: sind die verachtenswerteste und kriminellste Bundeskanzlerin, die das Deutsche Volk je erdulden

silvana heißenberg

Silvana Heißenberg je německá herečka. Too hard for a blockhead like you to understand what that means. Babizna je psychopat horsí nez Adolf Hitler a zpusobila uz v Nemecku rozvrat s následky, které mohou uz v blízké budoucnosti presáhnout i následky válecné politiky nazistu za 2. Určitě dobře ví, co jí za to čeká. So what in the hell did the Swedes do to get the German et al treatment.

Next

KOMENTÁŘ: „Herečka“ Silvany Heißenberg jako příklad vymyšlené celebrity

silvana heißenberg

U hebt gezworen het Duitse volk veilig te houden, maar u heeft precies het tegenovergestelde gedaan. Štve vás to, chcete to změnit? Die bezahlten, heuchlerischen Kommentatoren, die Ihnen noch den Enddarm lecken, die nicht fähig sind eigenständig und klar zu denken, können sich jegliche Lobhudelei auf Sie sparen, denn solche Personen nimmt kein vernünftiger Mensch ernst. Ich wünsche mir nur eines für 2018, dass Sie und Ihre gesamte Entourage wegen Ihrer ganzen Gesetzesbrüche vor ein ordentliches Gericht gestellt werden und mindestens lebenslang ins Gefängnis wandern. A to sem přišli s jinou kulturou, jinou mentalitou, jiným náboženstvím a neznalí jazyka. Měli milión možností se změnit, ale oni jsou nyní ještě horší.

Next

KOMENTÁŘ: „Herečka“ Silvany Heißenberg jako příklad vymyšlené celebrity

silvana heißenberg

And you have the impudence to demanding our respect! Nový skandál jen pár dní před 2. Rád bych viděl babici Merkelovou, jak to čte. Poverty among our older folk and children is now higher than ever. Do not read if you are easily shocked! Je pravidlem, že Romovi platí advokáta u soudu stát. Pro imigranty: Máme dost problémů s našimi cikány, nechoďte k nám! Je Vám známo, že výdaje na sociálních dávkách již přerostly výdaje na důchody z důvodu, že nepřizpůsobiví nepracující příživníci se množí geometrickou řadou, tzn. Že bychom udělali plot i z opačné strany a nevpouštěli je do našeho světa,. Neither Lasha nor Sister Monica nor Sardonicus are practicing Catholics or back the Pope.

Next

OPEN LETTER TO ANGELA MERKEL FROM GERMAN ACTRESS

silvana heißenberg

Anonymní Vetsinou feministky ,kdyz je umisti na prednich pozicich , brzy korporaci, firmu, funkci ve vlade privedou do do neresitelnych problemu a do spatneho konce. You have no mandate to deal with the needs of all citizens, but only for the good of the German people, this alone was your mandate. Inbrední deprese: Sedm genetických mutací, které vznikají z incestních vztahů Uvedeno. The Ethnic European barely survives on book royalties donated by Michael Walsh and supporters of real news and views. Veřejný rozpočet nejvyšší přebytek od znovusjednocení. Pokud to půjde takto dál, staneme se planetou zdegenerovaných mutantů! Pokud Vám to stále nedochází, tak si uvědomte, že každých zhruba 14 let je jich 2x tolik! To plati take o manzelstvi, dnes.

Next

KOMENTÁŘ: „Herečka“ Silvany Heißenberg jako příklad vymyšlené celebrity

silvana heißenberg

Co nejhlouběji Vámi opovrhuji a přeji Vám Váš spravedlivý trest. Že by se již konečně etničtí Němci začali probouzet? Generální ředitel ČT Petr Dvořák vstoupil oficiálně do politiky, podepsal výzvu proti Andreji Babišovi, kterou sepsali lidé z okolí Jiřího Drahoše a Kroměřížské výzvy! Snad nechcete, aby to došlo tak daleko, že již brzy budete chtít či dokonce muset z Evropy emigrovat. Shrnuto : 2015 - Kolín, 2016 - Veřejně odsoudila Fuhrerku, od té doby nehraje. Podle Heißenberga také sledoval záběry a zprávy o chování migrantů, které viděl jako agresivní. Sie schworen in Ihrem Amtseid u.

Next