Urime ditelindjen mami. Urime ditëlindjen Mami

Shpat Kasapi me urim emocionues për nënën: Je shtylla e jetës time

urime ditelindjen mami

Nuk dua te vij ne shtepi se nuk e duroj dot. Urime ditelindjen, thesar i zemres sime! I esht dashur te rritet para kohet nga vuajtje qe i ka sjell jeta e tij ,por me gjithate them me plot ze qe ja ka dal ne te gjitha drejtimet. Ai forza ime sot eshte i semure nga nje semundje e pasherueshme, kur e mora vesh mu drodh toka. Nuk e njoh e nuk e di se kush eshte , perveqse si pamje ne foto. Me ka qendruar prane dhe ka mbeshtetur cdo vendim timin. Kete imaxh kisha kur isha e vogel.

Next

Urime ditëlindjen Mami

urime ditelindjen mami

Ti je kaq e dashur për ne dhe ne duam gjërat më të mira për jetën tënde. Nje njeri qe pothuajse gjithe jeten e ka kaluar neper spitale duke kryer me shume se 30 operacione dhe prape se prape duke u kujdesur per familjen e tij. Gëzuar diëelindjen vogëlush i dashur. Eh ta dish ti sa te embela me duken sot ato goditjet qe me beje ne pellembet e duarve sa her qe gaboja… Ne kete bote jam e sigurt qe cdo kush mund te me hedhi tutje,cdo kush mund te me zhgenjeje, cdo kush mund te me tradhtoj,por ti,ti kurre. Babi im s' te thirra, as ti nuk deshe, as une. Zoti të bekoftë me shëndet të plotë, të ardhme të ndritur dhe një ditë të madhe sot.

Next

Rita me urim emocionues për ditëlindjen e nënës

urime ditelindjen mami

Kete e kuptova diten e funeralit te tij, ishin te gjithe aty, me lot ne sy duke i dhene lamtumiren e fundit. Me mesoi principe, morale dhe me rrenjosi ne shpirt dashuri dhe falenderime qe shtohen dita dites per te. Ju uroj mbaresi te gjitheve Letra 100 Anonim dhe un xp Ateher po e zbraz thesin : Babi im eshte nga ata njerez qe kujdesen deri ne detajin me tvogel. Por gatishmeria e tij per te me qendruar afer , per te me cuar me pushime , per te me blere dhurata me lane pa fjale. Kur të keni dhe 5 sek të tjera kohë hidhini një sy të faqes.

Next

Ditelindje Urime ditelindjesh fraza ditelindje ohmy.disneylatino.com

urime ditelindjen mami

Mesimet e tij jane lende me vete. Bente cdo gje qe kapricot e moshes sime kerkonin. Mardhenia me te ka qene e vazhdon te jete tani nepermjet endrrave. Letra 81 Nje nga ditaret e shkruar nga nje djale, i vleresuar si me i miri ne bote e pershkruan keshtu marredhenien me babane. Tani qe jam rritur dhe kam filluatlr tia permend te gjitha ai i mohon thote jo ku mbam mend ti ke qene e vogel une jua kam plotesuar gjthm te gjitha kushtet per te qene femije te lumtur. Nuk jam une krenaria e tij,ai eshte e imja.

Next

Urime ditelindjen

urime ditelindjen mami

Atij Anabel nuk ju kthyen kurre. Por nese babai do mi jepte mund te shkoja. Ndoshta nuk kemi pasur mardhenjen midis dy shokeve por e di qe kemi pasur dhe kemi mardhenjen me te mrekullueshme qe mund te kete nje prind dhe vajza e tij. Jam vetem 16 vjec edhe jam kaq heret larg tyre,sot iku m solli te xhaxhai edhe iku o zot sa qau,me mungon kaq shum qe tani ai esht engjell vetem zhgenjimin e ti sdo e duroja ne jet,un per te jap jeten ,edhe tani qe te shkruaj jam me lot ne sy e dua aq shum. Letra 29 Anabel tani do te hap zemren, E di qe te kam shkruar shume ndoshta dhe te kam bezdisur e te kerkoj ndjese. Nje perqafim i tiji me bente te fluturoja, nje puthje e tij e isha princesha me e lumtur ne bote. Me valixhe ne dor jam rritur derisa ky u be burr dhe na mori ne shtepi gjate adoleshences.

Next

Babai im

urime ditelindjen mami

Eshte djali jone i familjes se nuk kam vella keshtu i them kur vjen nga puna i lodhur. Tashmë është bërë traditë që të realizohet set fotografik për momentet më të veçanta, e familja Hoxha me këtë rast kanë realizuar imazhe edhe më speciale. Nuk do me shohe kurre me fustan te bardhe. Urrej veten kur me thone sesa i ngjaj fizikisht,se sa karakteristika te tij kam. Ai ka qene nje babi autoritar por me nje dashuri dhe mirekuptim te pamase. Për dhimbjen ma të vogël emrin tënd e thirri. Ai vdiq ne nje aksident automobilistik duke na len mua 2 vjece dhe vellain tim 6 muajsh.

Next