Yeni eklenen fragmanlar. Dizi Fragmanları Son Eklenen Fragmanlar

Görünmez Adam

yeni eklenen fragmanlar

Parviz ile Burak'ın kavgası sonrasında diskalifiye olacak mı merak ediliyor. . Sitemizde bulunan dizi fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Ülkemizde ilk olarak dizileri tatil eden yapım arasında yer alıyor. Kerem ile Ayşe arasında aşk kendini gösterdi. Ayşe ile Kerem karşılarını çıkan sorunları halledebilseler de içlerindeki duyguları bastıramazlar.

Next

Yeni Eklenen Fragmanlar

yeni eklenen fragmanlar

Ekranların yeni dizisi Afilli Aşk geçtiğimiz akşam 3. Bölüm Fragmanı İyi seyirler… Arka Sokaklar dizisi 515. Bir dizi tuhaf tesadüf ölümcül bir hal alıp sevdiklerinin hayatını tehdit ettiğinde Cecilia, umutsuzca kimsenin göremediğin biri tarafından takip edildiğini çaresizce kanıtlamaya çalışırken kendi akıl sağlığı bozulmaya başlar. Limon Film Tarafından hazırlanan ve oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Gaye Turgut Evin ve Nazan Diper gibi isimlerin yer aldığı dizi bir süre yayında olmayacak. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk, Altan Erkekli ve Yelda Yiğiter'in yer aldığı dizinin son bölümünde; kıskançlık rüzgarları esti. Kazanacak takım merak edilirken oyun içerisindeki tartışmalar geceye damga vuracak.

Next

Yeni Eklenen Fragmanlar

yeni eklenen fragmanlar

Bu yüzden diziviki sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Türkiye'de ilk koronavirüs vakaları görüldüğü zamanda Limon Film tarafından hemen bir karar alınarak dizilerin setleri durdurulmuştu. Ekranların sevilerek izlenen yarışması Survivor 2020'de 30 Mart akşamı 32. Ekranların sevilen dizisi Afili Aşk geçtiğimiz akşam 7. İkili şirkette bozulan asansörün içinde rehin kalınca Ayşe fenalaşıyor! Bu yüzden Savaşçı dizisinin ekrana gelmediğini belirtmek isteriz. Arka Sokaklar son bölümde, Rıza Baba'nın ekibinde şok bir ayrılık yaşandı. Kız kardeşi, çocukluk arkadaşları ve onun genç kızının yardımlarıyla saklanarak ortadan kaybolur.

Next

Dizi Fragmanları Son Eklenen Fragmanlar

yeni eklenen fragmanlar

Wells'in ünlü eserinin yeni bir uyarlaması olan The Invisible Man, zengin bir bilim insanı olan eşinden kendisine taciz ve şiddet uyguladığı için boşanan Cecilia Kass'in, eşinin intiharı sonrası kendisine yüklü bir miras bıraktığının bildirilmesiyle yaşadığı dehşetengiz olayları çevresine kanıtlama ve nihai bir şekilde bu durumdan kurtulma mücadelesini anlatıyor. Ödül oyununu kimin kazandığı merak edilirken işte fragmanSurvivor yeni bölümde basket oyunu oynanacak. Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Stok bölümler olmadığından dolayı Savaşçı'nın 97. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.

Next

Görünmez Adam

yeni eklenen fragmanlar

Sevilerek izlenen yapımın henüz ne zaman ekrana geleceği belli değil. Zengin ve akıllı bilim adamıyla şiddet dolu ve denetleyici bir ilişkide kısılıp kalan Cecilia Kass, bir gece kaçar. Yine seyredenlere keyifli anlar yaşatan Afilli Aşk'ın bu haftaki bölümüne, Ayşe ve Kerem arasında yaşanan öpücük krizi damga vurdu. Çünkü çekiliş biletini beraber almışlardır. Vizyon Tarihi: 28 Şubat 2020 H. .

Next

Yeni Eklenen Fragmanlar

yeni eklenen fragmanlar

. . . . . . .

Next